Toekomstige evenementen

 1. Kerkdienst Vredekerk

  26 mei 09:30
 2. Kerkdienst Mariakerk ‘t Zandt

  26 mei 09:30
 3. Schuurzangdienst

  26 mei 10:00
 4. Regiodienst

  26 mei 19:00
 5. Kerkdienst Kerk Eenum

  30 mei 09:30
 6. Kerkdienst Vredekerk

  2 juni 09:30
 7. Kerkdienst Petrus & Pauluskerk

  2 juni 09:30
 8. Kerkdienst Vrede kerk

  9 juni 09:30
 9. Kerkdienst Vredekerk

  9 juni 10:00
 10. Kerkdienst Vredekerk

  16 juni 09:30

Uit de pastorie 9

De dagen worden merkbaar langer en inmiddels staat maart op de kalender. De winter loopt ten einde en het voorjaar staat voor de deur. In de kerk zijn we bezig met de veertigdagentijd waarin we stil staan bij het lijden en de kruisdood van Jezus. We hebben geen project, maar we zingen wel het lied met Open Handen dat over de lezingen van de veertigdagentijd gaat. Ook beginnen de voorbeden met een gebed door een kind.

De veertigdagentijd wordt afgesloten door de Stille Week. In de meditatie schreef ik al dat ook in die tijd wij de gemeente van de opgestane Heer blijven. We staan stil bij het lijden van onze Heer in de wetenschap dat hij opstaat uit de dood. Ik hoop dat het geloof in de opgestane Heer ook in moeilijke tijden in onze eigen leven een licht mag laten schijnen. Dat de dood niet het laatste is, maar het leven dat God ons schenkt.

ds. Marco Roepers

image_pdfimage_print

Bijbelvers van de dag

Wees niet bang, want ik ben bij je, vrees niet, want ik ben je God. Ik zal je sterken, ik zal je helpen, je steunen met mijn onoverwinnelijke rechterhand.