Toekomstige evenementen

 1. Kerkdienst Vredekerk

  26 mei 09:30
 2. Kerkdienst Mariakerk ‘t Zandt

  26 mei 09:30
 3. Schuurzangdienst

  26 mei 10:00
 4. Regiodienst

  26 mei 19:00
 5. Kerkdienst Kerk Eenum

  30 mei 09:30
 6. Kerkdienst Vredekerk

  2 juni 09:30
 7. Kerkdienst Petrus & Pauluskerk

  2 juni 09:30
 8. Kerkdienst Vrede kerk

  9 juni 09:30
 9. Kerkdienst Vredekerk

  9 juni 10:00
 10. Kerkdienst Vredekerk

  16 juni 09:30

Uit de Pastorie 8

Woensdag 18 februari is de veertigdagentijd begonnen. De periode in de kerk waarin we ons concentreren op het lijden van Jezus. Wat betekent het lijden van onze Heer voor ons geloof? Hoe bepaalt dat de manier waarop we in het leven staan? Als we recht willen doen aan deze vragen dan vraagt dat er de tijd voor nemen. We moeten er echt stil bij staan. Dat gebeurt in de kerkdiensten maar ook bij uitvoeringen van bijvoorbeeld de Matthäuspassion die op 5 maart in de Petrus & Pauluskerk om19:30 uur wordt uitgevoerd door het Luthers Bachensemble (www.luthersbachensemble.nl). Veel mensen, binnen en buiten de kerk, worden door dit meesterwerk intens bij het lijden van Christus bepaald. Dat dit nu ook in ons eigen dorp wordt uitgevoerd is een uitgelezen kans voor ons.

Zondag (22 februari) gaan wij  ons bezighouden met de verzoeking in de woestijn. Marcus 1:12-15 is de wel heel beknopte weergave van dit bijbel gedeelte. Het is bepaald een uitdaging om daar een preek over te schrijven. Of dat lukt merkt u komende zondag.

ds. Marco Roepers

image_pdfimage_print

Bijbelvers van de dag

Wees niet bang, want ik ben bij je, vrees niet, want ik ben je God. Ik zal je sterken, ik zal je helpen, je steunen met mijn onoverwinnelijke rechterhand.