Toekomstige evenementen

 1. Wandelen met God

  21 maart 19:30 - 21:30
 2. Pastor S. Standhardt komt langs

  21 maart 20:00
 3. Kerkdienst Vredekerk

  24 maart 09:30
 4. Kerkdienst Jacobuskerk

  24 maart 09:30
 5. Soulfulness, veertigdagenavonden

  25 maart 19:30 - 21:30
 6. Ron Jans komt langs

  28 maart 20:00
 7. Kerkdienst Vredekerk

  31 maart 09:30
 8. Kerkdienst Donatuskerk

  31 maart 09:30
 9. Soulfulness, veertigdagenavonden

  1 april 19:30 - 21:30
 10. Moderamen wijk Vredekerk

  2 april 20:00

Uit de pastorie 21

huisbandDe dienst van zondag 30 augustus was anders dan gewoonlijk. De Huisband uit Ten Boer speelde en de liturgie week ook af van wat wij gebruikelijk doen. Voor sommigen hoeft het niet, maar het sluit beter aan bij de popmuziek die de meesten onder ons dagelijks horen. Een dergelijke dienst sluit daardoor beter aan bij hun leefwereld. De muziek van de Huisband staat wat dat betreft.

De dienst is te beluisteren via de site. Rechtsonder staat een kopje “Online kerkdiensten Vredekerk”. Daar staat deze dienst bij, in eerst instantie bovenaan, maar na komende week zondag schuift hij een plaatsje naar onderen. Ook andere kerkdiensten staan daar en door er op te klikken, kunt u ze beluisteren.

Komende zondag (6 september) ga ik niet voor. Ik heb een vrij weekend en ben van vrijdag tot en met zondagavond niet te bereiken. Ds. Tjalling Huisman neemt waar. Ik hoop wel dat het  weekend een beetje droog blijft.

Vrijdag 4 september  is er wel de gespreksgroep Wiemersheerd. Deze begint om 9:45 uur en wordt gehouden in de grote vergaderzaal aan de gang naar de koffiekamer. Ds. Tjalling Huisman heeft de leiding.

Het In Memoriam over Jaike Wiersema verschijnt in een komende kerkbode,

ds. Marco Roepers

image_pdfimage_print

Bijbelvers van de dag

Groot is de HEER, hem komt alle lof toe, zijn grootheid is niet te doorgronden.