Toekomstige evenementen

 1. Vergadering cluster Hogeland-Oost

  20 maart 20:00
 2. Wandelen met God

  21 maart 19:30 - 21:30
 3. Pastor S. Standhardt komt langs

  21 maart 20:00
 4. Kerkdienst Vredekerk

  24 maart 09:30
 5. Kerkdienst Jacobuskerk

  24 maart 09:30
 6. Soulfulness, veertigdagenavonden

  25 maart 19:30 - 21:30
 7. Ron Jans komt langs

  28 maart 20:00
 8. Kerkdienst Vredekerk

  31 maart 09:30
 9. Kerkdienst Donatuskerk

  31 maart 09:30
 10. Soulfulness, veertigdagenavonden

  1 april 19:30 - 21:30

Uit de Pastorie 15

Na de bijzondere dienst van afgelopen zondag waarin Arenda van Heuvelen en Dennis Voshart belijdenis aflegden van hun geloof, staat volgende week zondag 31 mei weer een volgend hoogtepunt te wachten. Zondag? Eigenlijk het hele weekend is een hoogtepunt waarin we vieren dat de Vredekerk 50 jaar bestaat.  Dat begint al zodra de kerkbode deze week in bus valt, want met de Kerkbode ontvangen leden van onze gemeente de bijzondere feestkrant van 50 jaar Vredekerk. Deze feestkrant komt ook op de website met daarbij  extra foto’s uit heel de geschiedenis van het kerkgebouw. Zondag na de kerkdienst zijn er ook extra exemplaren beschikbaar voor iedereen die er één wil hebben. Zaterdag is er de Bijbelse Quilttentoonstelling en zondag de heel bijzondere kerkdienst waaraan diverse leden een geheel eigen bijdrage zullen leveren. Na de dienst zal er een modeshow zijn, niet zo maar een modeshow, maar eentje van toga’s door de eeuwen heen. Eigenlijk is togamodeshow niet het juiste woord omdat predikanten lang niet in alle tijden toga’s hebben gedragen.  Na de modeshow gaan we samen eten en sluiten we het feest gezamenlijk af. Het is een eenmalig evenement dus als je het mist krijg je geen tweede kans om het mee te maken. Iedereen, binnen en buiten de gemeente, is van harte welkom om dit jubileum met ons mee te vieren.

ds. Marco Roepers

image_pdfimage_print

Bijbelvers van de dag

Ten slotte, zoek uw kracht in de Heer, in de kracht van zijn macht.