Toekomstige evenementen

 1. Kerkdienst Vredekerk

  19 april 19:30
 2. Kerkdienst Jacobuskerk

  19 april 19:30
 3. Kerkdienst Donatuskerk

  20 april 22:00
 4. Kerkdienst Vredekerk

  21 april 10:00
 5. Kerkdienst Petrus & Pauluskerk

  21 april 10:00
 6. Kerkdienst Vredekerk

  28 april 09:30
 7. Kerkdienst Mariakerk ‘t Zandt

  28 april 09:30
 8. Gespreksgroep Wiemersheerd

  3 mei 09:45
 9. Kerkdienst Vredekerk

  5 mei 09:30
 10. Kerkdienst Petrus & Pauluskerk

  5 mei 09:30

Uit de pastorie 10-2018

Komende zondag (10 juni) is de overstapdienst waarin achtste-groepers Anniek, Lianne en Vera afscheid nemen van de kindernevendienst en welkom worden geheten bij de Tienerdienst. Maar deze dienst markeert eigenlijk veel meer dan dat alleen. Want er begint voor hen ook een nieuw leven op het voortgezet onderwijs. Dat is buiten de vertrouwde omgeving waarbinnen ze lang hebben geleefd. Bovendien staat ook de puberteit voor de deur. Deze overgang willen we markeren met deze dienst. Dat komt ook tot uitdrukking in  het moment van de dienst waarin de ouders de kinderen een wens meegeven. Zo wordt het ook een moment in de (geloofs)opvoeding waarin de toegenomen zelfstandigheid van de kinderen tot uitdrukking wordt gebracht.

Het wordt een bijzondere dienst, want ook het clustercombo zal meewerken aan deze dienst. Dat geeft ook de mogelijkheid om de liturgie meer af te stemmen op de smaak van jongeren.  Lianne, Vera Homeen Anniek hebben ook hun wensen doorgegeven en daar hebben we zoveel mogelijk rekening mee gehouden. Ook het collectedoel Warchild is door hen uitgekozen.

Ds. Marco Roepers

image_pdfimage_print

Bijbelvers van de dag

Beken elkaar uw zonden en bid voor elkaar, dan zult u genezen. Want het gebed van een rechtvaardige is krachtig en mist zijn uitwerking niet.