Toekomstige evenementen

 1. Vergadering cluster Hogeland-Oost

  20 maart 20:00
 2. Wandelen met God

  21 maart 19:30 - 21:30
 3. Pastor S. Standhardt komt langs

  21 maart 20:00
 4. Kerkdienst Vredekerk

  24 maart 09:30
 5. Kerkdienst Jacobuskerk

  24 maart 09:30
 6. Soulfulness, veertigdagenavonden

  25 maart 19:30 - 21:30
 7. Ron Jans komt langs

  28 maart 20:00
 8. Kerkdienst Vredekerk

  31 maart 09:30
 9. Kerkdienst Donatuskerk

  31 maart 09:30
 10. Soulfulness, veertigdagenavonden

  1 april 19:30 - 21:30

Tweede Ontmoetingsavond: Maarland –Vredekerk

Op maandag 4 april jl. om 19.20 uur kwamen wij met 20 mensen samen in de Vredekerk. Onder het genot van een kopje koffie met wat lekkers erbij maakten we kennis met elkaar. Ikzelf zat naast iemand die oorspronkelijk uit Johannesburg in Zuid-Afrika kwam, we hadden een leuk gesprek.

Marian Hoogstra heette ons welkom op deze avond en vertelde wat de bedoeling van de avond was, namelijk ontmoeten. Vervolgens vertelde Greetje Nomden (ouderling Maarland wijk 2) iets over zichzelf waarom ze ouderling was geworden, daarna kregen Janny Huis (ouderling Maarland wijk 3) en Marian Hoogstra (ouderling Vredekerk wijk 4) een beurt.

Om 20.00 uur werden wij op stap gestuurd naar de Petrus en Pauluskerk. Met ons wandelmaatje bespraken wij de vraag die we hadden meegekregen over een onvergetelijke ontmoeting in jouw leven. In de Petrus en Pauluskerk zaten wij in een kring in de Mariakapel.

De heer Menno Wieringa vertelde ons de geschiedenis van Maria, de moeder van Jezus die is afgebeeld op de gewelven van de kapel in acht schilderingen. Wij vonden het allemaal heel interessant, Menno vertelde het heel boeiend en het was ook nog heel leerzaam.

Na het verhaal gingen wij weer op weg naar de Vredekerk waar we onder het genot van een hapje en een drankje elkaar vertelden wat het pastoraat voor jou betekent, het waren fijne gesprekken. Om 22.00 uur ging Greetje Nomden de avond afsluiten en ging iedereen met een blij en warm gevoel naar huis. Het was een zeer waardevolle avond.

Jopie van der Wal

 

image_pdfimage_print

Bijbelvers van de dag

Ten slotte, zoek uw kracht in de Heer, in de kracht van zijn macht.