Toekomstige evenementen

 1. Kerkdienst Petrus & Pauluskerk

  25 augustus 09:30
 2. Kerkdienst Vredekerk

  25 augustus 09:30
 3. Kerkdienst Vredekerk

  1 september 09:30
 4. Kerkdienst Jacobuskerk

  1 september 09:30
 5. Kerkdienst Vredekerk

  8 september 09:30
 6. Kerkdienst Mariakerk ‘t Zandt

  8 september 09:30
 7. Kerkdienst Andreaskerk

  8 september 19:00
 8. Kerkdienst Vredekerk

  15 september 09:30
 9. Kerkdienst Donatuskerk

  15 september 09:30
 10. Kerkdienst Vredekerk/Mariakerk ‘t Zandt

  22 september 09:30

Kerstgroet vanuit Waddinxveen

Aan de wijkgemeenten te Loppersum

Hierbij een kerstgroet vanuit Waddinxveen. Elk jaar krijgen de gemeenteleden in Waddinxveen een kerstgroet van de kerk met vermelding van de diensten rond de kerst. Jaarlíjks zorgt één van de gemeenteleden voor de voorkant met een schilderij dat híj of zij heeft gemaakt, ieder jaar weer een ander gemeentelid. Graag sturen we jullie ook zo’n kaart als blijk dat we mee blijven leven met de aardbevingsproblematiek en de zorgen die dat met zich meebrengt, zoals vanwege gedraai van de overheid en niet nagekomen beloften van de plaatselijke woningbouwvereniging. Ondanks deze aanhoudende zorgen wensen we jullie gezegende kerstdagen en een goede jaarwisseling toe.

Vriendelijke groet, wijkgemeenten Immanuëlkerk en Ontmoetingskerk Waddinxveen

image_pdfimage_print

Bijbelvers van de dag

Wij richten ons niet op de zichtbare dingen maar op de onzichtbare, want de zichtbare dingen zijn tijdelijk, de onzichtbare eeuwig.