Preekrooster

image_pdfimage_print
_____________ __________ _____ _______________________ ____________________ __________________________________________
dag datum tijd Kerk Predikant Bijzonderheden
zaterdag 24-12-2016 20:00 Donatuskerk Gast-ge Zt/Gl Ont
zaterdag 24-12-2016 22:00 Petrus & Pauluskerk Huisman Federatie
zondag 25-12-2016 10:00 Vredekerk / Jacobuskerk Roepers Federatie
zaterdag 31-12-2016 19:30 Petrus & Pauluskerk Huisman Gez.  Oudejaarsdienst
zondag 1-1-2017 09:30 Donatuskerk Huisman      
zondag 1-1-2017 10:00 Vredekerk Com. Eredienst  
zondag 8-1-2017 09:30 Vredekerk Roepers Gez. Tienerdienst
zondag 15-1-2017 09:30 Petrus & Pauluskerk Huisman Schrift en Tafel
zondag 15-1-2017 09:30 Vredekerk Roepers  
zondag 22-1-2017 09:30 Donatuskerk prof. Dr. Bons Storm  
zondag 22-1-2017 09:30 Vredekerk Roepers Schrift en Tafel
zondag 29-1-2017 09:30 Jacobuskerk Huisman  
zondag 29-1-2017 09:30 Vredekerk Landman  
zondag 5-2-2017 09:30 Donatuskerk Huisman  Schrift en Tafel
zondag 5-2-2017 09:30 Vredekerk Roepers  
zondag 12-2-2017 09:30 Petrus & Pauluskerk Huisman Gez. Tienerdienst
zondag 19-2-2017 09:30 Donatuskerk mw Boekeloo  
zondag 19-2-2017 09:30 Vredekerk Roepers  
zondag 26-2-2017 09:30 Jacobuskerk Commissie  Morgengebed
zondag 26-2-2017 09:30 Vredekerk Roepers  
woensdag 1-3-2017 09:30 Donatuskerk Huisman  
zondag 5-3-2017 09:30 Petrus & Pauluskerk Huisman  
zondag 5-3-2017 09:30 Vredekerk Roepers 1e van 40 dagen
zondag 5-3-2017 19:00 Petrus & Pauluskerk Huisman Avondmuziek
woensdag 8-3-2017 19:30 Vredekerk Roepers Biddag
           
zondag 12-3-2017 09:30 Vredekerk Huisman Gez. Tienerdienst 2e van 40 dagen
zondag 19-3-2017 09:30 Jacobuskerk Huisman Schrift en Tafel
zondag 19-3-2017 09:30 Vredekerk Roepers 3e van 40 dagen
zondag 26-3-2017 09:30 Donatuskerk Huisman  
zondag 26-3-2017 09:30 Vredekerk Roepers 4e van 40 dagen
zondag 2-4-2017 09:30 Petrus & Pauluskerk Volbeda  
zondag 2-4-2017 09:30 Vredekerk Pol  
zondag 9-4-2017 09:30 Jacobuskerk Roepers Gez. Tienerdienst
zondag 9-4-2017 16:30 Donatuskerk Huisman  
donderdag 13-4-2017 19:30 Jacobuskerk Huisman Schrift en Tafel
donderdag 13-4-2017 19:30 Vredekerk Roepers Witte Donderdag
vrijdag 14-4-2017 19:30 Mariakerk ‘t Zandt Huisman  
vrijdag 14-4-2017 19:30 Vredekerk Roepers Goede Vrijdag
zaterdag 15-4-2017 22:00 Petrus & Pauluskerk Huisman Stille Zaterdag – Paaswake Schrift en Tafel    
zondag 16-4-2017 10:00 Donatuskerk Huisman  
zondag 16-4-2017 10:00 Vredekerk Roepers 1e Paasdag m.m.v. Lopp. Harmonie
zondag 23-4-2017 09:30 Jacobuskerk Spoelstra  
zondag   23-4-2017 09:30 Vredekerk Postema  
zondag  30-4-2017 09:30 Donatuskerk Pastor Marika Meijer  
zondag  30-4-2017 09:30 Vredekerk Roepers        
zondag  7-5-2017 09:30 Petrus & Pauluskerk Huisman  
zondag  7-5-2017 09:30 Vredekerk Lafeber  
zondag 14-5-2017 09:30 Vredekerk Huisman Gez Tienerdienst
zondag 21-5-2017 09:30 Mariakerk ‘t Zandt Huisman Schrift en Tafel
zondag 21-5-2017 09:30 Vredekerk Roepers Bevestiging ambtsdragers
donderdag 25-5-2017 09:30 Eenum Roepers Federatie
zondag 28-5-2017 09:30 Jacobuskerk Huisman Bevestiging ambtdr.
zondag 28-5-2017 09:30 Vredekerk Landman Wezenzondag
zondag 4-6-2017 09:30 Vredekerk / Donatuskerk Roepers & Huisman Federatie
zondag 11-6-2017 09:30 Petrus & Pauluskerk Roepers & Huisman Federatie Overstapdienst
zondag 18-6-2017 09:30 Mariakerk Huisman  
zondag 18-6-2017 09:30 Vredekerk Roepers  
zondag 18-6-2017 19:00 Pancratiuskerk Commissie  
zondag 25-6-2017 09:30 Petrus & Pauluskerk Huisman  
zondag 25-6-2017 09:30 Vredekerk Postema  
zondag 2-7-2017 09:30 Mariakerk ‘t Zandt Commissie morgengebed
zondag 2-7-2017 09:30 Vredekerk Roepers  
zondag 2-7-2017 19:00 Mariakerk Oosterwijtwerd Commissie avondgebed
zondag 9-7-2017 11:00 Jacobuskerk Gast  Schrift en Tafel.
Vooraf om 10:15 koffiedrinken
zondag 9-7-2017 09:30 Vredekerk Roepers  
zondag 16-7-2017 09:30 Vredekerk Roepers Regiodienst
zondag 23-7-2017 09:30 Petrus & Pauluskerk Gast  
zondag 23-7-2017 09:30 Vredekerk D. Ferwerda  
zondag  30-7-2017 09:30 Jacobuskerk Huisman  
zondag  30-7-2017 09:30 Vredekerk Lootsma  
zondag  30-7-2017 19:00 Kerk Eenum Commissie  
zondag 6-8-2017 09:30 Jacobuskerk Commissie Morgengebed
zondag 6-8-2017 09:30 Vredekerk    
zondag 13-8-2017 09:30 Mariakerk ‘t Zandt Riky Cristoffers  
zondag 13-8-2017 09:30 Vredekerk    
zondag 20-8-2017 09:30 Jacobuskerk Tuma Regiodienst
zondag 27-8-2017 09:30 Mariakerk Oosterwijtwerd Commissie avondgebed
zondag 27-8-2017 09:30 Petrus & Pauluskerk Huisman  
zondag 27-8-2017 09:30 Vredekerk Roepers  
zondag 3-9-2017 09:30 Mariakerk ‘t Zandt Nelly  Hamersma Sluis  
zondag 3-9-2017 09:30 Vredekerk    
zondag 10-9-2017 09:30 Donatuskerk Huisman Schrift en Tafel
zondag 10-9-2017 09:30 Vredekerk Struif Grunneger dainst
zondag 17-9-2017 09:30 Jacobuskerk / Vredekerk Roepers / Huisman Federatie Startzondag
zondag 24-9-2017 09:30 Petrus & Pauluskerk Commissie Morgengebed
zondag 24-9-2017 09:30 Vredekerk Roepers  
zondag 1-10-2017 09:30 Mariakerk ‘t Zandt Huisman  
zondag 1-10-2017 09:30 Vredekerk Roepers  
zondag 1-10-2017 19:00 Kerk Eenum Commissie avondgebed
zondag 8-10-2017 09:30 Jacobuskerk Huisman Gez. Tienerdienst
zondag 15-10-2017 09:30 Petrus & Pauluskerk Huisman  
zondag 15-10-2017 09:30 Vredekerk       Roepers  
zondag 15-10-2017 19:00 Petrus & Pauluskerk Huisman avondmuziek
zondag 22-10-2017 09:30 Donatuskerk Huisman Schrift en Tafel
zondag 22-10-2017 09:30 Vredekerk Jake Schimmel  
zondag 29-10-2017 09:30 Jacobuskerk Huisman  
zondag 29-10-2017 09:30 Vredekerk Pol  
zondag 5-11-2017 09:30 Petrus & Pauluskerk Roepers Gez. Dienst voor jong & oud
zondag 12-11-2017 09:30 Donatuskerk Huisman Tieners VK
zondag 12-11-2017 09:30 Vredekerk Roepers ? Tienerdienst
zondag 19-11-2017 09:30 Mariakerk t Zandt Gast  
zondag 19-11-2017 09:30 Vredekerk A. Ferwerda   
zondag 26-11-2017 09:30 Jacobuskerk Huisman Schrift en Tafel
zondag 26-11-2017 09:30 Vredekerk Roepers Laatste zondag kerkelijk jaar
zondag 3-12-2017 09:30 Petrus & Pauluskerk Huisman 1e Advent  – Gez. Tienerdienst     
zondag 10-12-2017 09:30 Jacobuskerk Huisman  
zondag 10-12-2017 09:30 Vredekerk Roepers 2e Advent
zondag 17-12-2017 09:30 Donatuskerk commissie morgengebed
zondag 17-12-2017 09:30 Vredekerk Pol 3e Advent
zondag 17-12-2017 16:30 Kerk Eenum Roepers federatie
zaterdag 23-12-2017 19:00 Petrus & Pauluskerk Huisman Kinderkerstnacht
zondag 24-12-2017 20:00 Mariakerk ‘t Zandt Huisman Federatie
zondag 24-12-2017 22:00 Petrus & Pauluskerk Roepers  
maandag 25-12-2017 10:00 Jacobuskerk Huisman  
maandag 25-12-2017 10:00 Vredekerk Roepers 1e Kerstdag mmv  Simi Jadech
zondag 31-12-2017 09:30 Petrus & Pauluskerk Roepers Gez.   Oudejaarsdienst