Toekomstige evenementen

 1. Kerkdienst Vredekerk/Mariakerk ‘t Zandt

  22 september 09:30
 2. Natascha’s beloofde land

  24 september 19:30
 3. Kerkdienst Vredekerk

  29 september 09:30
 4. Kerkdienst Jacobuskerk

  29 september 09:30
 5. Kerkdienst Petrus & Pauluskerk

  29 september 19:00
 6. Avond over depressie

  1 oktober 20:00
 7. Kerkdienst Vredekerk

  6 oktober 09:30
 8. Kerkdienst Donatuskerk

  6 oktober 09:30
 9. Avond over depressie

  8 oktober 20:00
 10. Kerkdienst Petrus & Pauluskerk

  13 oktober 09:30

De Lopster Wereldwinkel presenteert

De Lopster Wereldwinkel presenteert haar (h)eerlijk assortiment food producten.

Dat de wereldwinkel eerlijke producten verkoopt is algemeen bekend. Minder bekent is dat veel van de food producten ook biologisch zijn. Veel producten in de Derde Wereld gebruiken geen bestrijdingsmiddelen en kunstmest bij de teelt van voedingsgewassen. Hun voordeel is dat ze geen geld hoeven uit te geven aan deze producten en dat ze een hogere prijs ontvangen. Niet onbelangrijk is dat biologisch geteelde producten vaak beter smaken en langer houdbaar zijn.

Een gezonde leefomgeving met gezonde producten draagt bij aan een betere wereld. En dat is één van de doelstellingen van de wereldwinkel. De wereldwinkel wil via dit artikel de eerlijke en heerlijke producten in het zonnetje zetten. Producten die naast Max Havelaar keurmerk ook het ECO keurmerk hebben zijn:

Koffie ( Café de Origen), Wijn (waarvan er één ook sulfietvrij is) en de Noedels (die ook nog eens glutenvrij zijn)

De medewerksters ontmoeten u graag eens in de winkel.

image_pdfimage_print

Bijbelvers van de dag

De HEER heb ik lief, hij hoort mijn stem, mijn smeken, hij luistert naar mij, ik roep hem aan, mijn leven lang.