Categoriearchief: Diensten Wijk Loppersum

image_pdfimage_print

Over de diensten wijk Loppersum 10 juli t/m 11 sept

Zondag 10 juli
Kostersdienst Fam. Bos
Collecten 1e Kerk
2e Onderhoud gebouwen
3e Jeugd
Kind vd zondag Veronique
KND Groep 1 t/m 8, Nathalie
Oppasdienst Janet
Autodienst G. Bouwsema
Zondag 17 juli
Kosterdienst Fam. Bakker
Collecten 1e Diaconie
2e Kerk
Kind vd zondag Cheng
KND Groep 1 t/m 8, Jantina
Oppasdienst Femke en Corinne
Autodienst A. de Winter
Zondag 24 juli
Kostersdienst Fam. Geut
Collecten 1e Diaconie  voedselbank
2e Kerk
3e Ziekenhuispastoraat
Kind vd zondag Jocelien
KND Groep 1 t/m 8, Hanneke
Oppasdienst Siebren
Autodienst D.J. Land
Zondag 31 juli
Kostersdienst Fam. van der Ploeg
Collecten 1e Kerk
2e Onderhoud gebouwen
3e Jeugd
Kind vd zondag Marieke
KND Groep 1 t/m 8, Jolanda
Oppasdienst Henriëtte
Autodienst A. Flikkema
Zondag 07 augustus
Kostersdienst Fam. Koens
Collecten 1e Diaconie – St. Leergeld
2e Kerk
3e Jeugd
Kind vd zondag Veronique
KND Groep 1 t/m 8, Nathalie
Oppasdienst Els
Autodienst A. Bakker
Zondag 14 augustus
Kostersdienst Fam. van Dijken
Collecten 1e Diaconie
2e Kerk
3e Jeugd
Kind vd zondag Geen
KND  Geen
Oppasdienst Corinne
Autodienst P. Waijer
Zondag 21augustus
Kostersdienst Fam. Hielema
Collecten 1e Diaconie
2e Kerk
Kind vd zondag Evelien
KND Groep 1 t/m 8, Linda
Oppasdienst Hanneke
Autodienst J. Ozinga
Zondag 28 augustus
Kostersdienst Fam. Flikkema
Collecten 1e Kerk
2e Onderhoud gebouwen
3e St. Inlia
Kind vd zondag Elize
KND Groep 1 t/m 8, Hanneke
Oppasdienst Marga en Roelof
Autodienst H. Meruma
Zondag 04 september
Kosterdienst Fam. Reinders
Collecten 1e Diaconie – St. Leergeld
2e Kerk
3e Jeugd
Kind vd zondag Jasmine
KND Groep 1 t/m 8, Jolanda
Oppasdienst Lies
Autodienst T. Oosterhuis
Zondag 11 september
Kosterdienst Mevr. van der Wal en  Mevr. Steiginga
Collecten 1e Kerk
2e Vredeswerk
3e Jeugd
Kind vd zondag Gerard
KND Groep 1 t/m 8, Linda
Oppasdienst Femke en Corinne
Autodienst L. van Dijken

Diensten Wijk Loppersum 12 juni t/m 10 juli

Zondag 12 juni
Kosterdienst Fam. Flikkema
Collecten 1e Diaconie
2e Kerk
3e Jeugd
Kind vd zondag Job
KND Groep 1 t/m 8, Corine
Oppasdienst Henriëtte
Autodienst K. Doornbos
Zondag 19 juni
Kostersdienst Fam. Hielema
Collecten 1e Diaconie
2e Kerk
3e Jeugd
Tienerdienst voor de jeugd van 12 – 16 jaar
Kind vd zondag Gerard
KND Afscheid kindernevendienst
Oppasdienst Dinie
Autodienst J. Korblet
Zondag 26 juni
Kostersdienst Fam. Reinders
Collecten 1e Kerk
2e Onderhoud gebouwen
3e Jeugd
Kind vd zondag Jasmine
KND Groep 1 t/m 8, Jolanda
Oppasdienst Els
Autodienst B. Hielema
Zondag 03 juli
Kostersdienst Mevr. van der Wal en
  mevr. Steiginga
Collecten 1e Diaconie – St. Leergeld
2e Kerk
3e Solidariteitsfonds
Kind vd zondag Mia
KND Groep 1 t/m 8, Margreet
Oppasdienst Hanneke
Autodienst A. Bos
Zondag 10 juli
Kostersdienst Fam. Bos
Collecten 1e Kerk
2e Onderhoud gebouwen
3e Jeugd
Kind vd zondag Veronique
KND Groep 1 t/m 8, Nathalie
Oppasdienst Janet
Autodienst G. Bouwsema

Diensten wijk Loppersum 1 mei t/m 12 juni

Zondag 1 mei
Kostersdienst Mevr. van der Wal en Mevr. Steiginga
Collecten 1e St. Leergeld
2e Kerk
Kind vd zondag Job
KND Groep 1 t/m 8, Corine
Oppasdienst Hanneke
Autodienst H. Meruma
Donderdag 5 mei Hemelvaartsdag
Collecten 1e Diaconie – Oxfam Novib
2e Kerk
Zondag 8 mei
Kostersdienst Fam. Bakker
Collecten 1e Kerk
2e Onderhoud gebouwen
3e Jeugd
Kind vd zondag Melanie
KND Groep 1 t/m 8, Nathalie
Oppasdienst Els
Autodienst T. Oosterhuis
Zondag 15 mei Clusterdienst in ‘t Zandt
Collecten 1e Zending
2e ?
KND Groep 1 t/m 5, Gerda
Autodienst L. van Dijken
Zondag 22 mei
Kostersdienst Fam. van der Ploeg
Collecten 1e Diaconie
2e Kerk
3e Solidariteitsfonds
Kind vd zondag Cheng
KND Groep 1 t/m 8, Linda
Oppasdienst Femke en Corinne
Autodienst D. Boersema
Zondag 29 mei
Kostersdienst Fam. Koens
Collecten 1e Kerk
2e Onderhoud gebouwen
3e Jeugd
Kind vd zondag Anniek
KND Groep 1 t/m 8, Mariëlle
Oppasdienst Siebren
Autodienst K. Wiersema
Zondag 5 juni
Kostersdienst Fam. van Dijken
Collecten 1e Diaconieproject – St. Leergeld
2e Kerk
Tienerdienst voor de jeugd van 1216 jaar
Kind vd zondag Elize
KND Groep 1 t/m 8, Hanneke
Oppasdienst Jonneke en Mats
Autodienst M. A. Bos
Zondag 12 juni
Kosterdienst Fam. Hielema
Collecten 1e Diaconie
2e Kerk
3e Jeugd
Kind vd zondag Job
KND Groep 1 t/m 8, Corine
Oppasdienst Henriëtte
Autodienst K. Doornbos

Diensten wijk Loppersum 27 mrt t/m 1 mei

Zondag 27 maart Eerste Paasdag  
Kostersdienst Fam. Koens
Collecten 1e 40 dagentijd – Ghanese boerinnen
  2e Jeugdwerk PKN
  3e Commissie Erediensten
Kind vd zondag Evelien
KND Groep 1 t/m 8, Linda
Oppasdienst Marga en Roelof
Autodienst F. Steiginga
   
Zondag 3 april  
Kostersdienst Fam. van Dijken
Collecten 1e Diaconieproject – voedselbank
  2e Kerk
  3e Jeugd
Kind vd zondag Gerard
KND Groep 1 t/m 8, Margreet
Oppasdienst Jonneke en Niels
Autodienst A. Flikkema
   
Zondag 10 april  
Kostersdienst Fam. Hielema
Collecten 1e Kerk
  2e Onderhoud gebouwen
  3e Commissie Erediensten
Kind vd zondag Anniek
KND Groep 1 t/m 8, Mariëlle
Oppasdienst Siebren
Autodienst A. Bakker
Zondag 17 april  
Kostersdienst Fam. Flikkema
Collecten 1e Diaconie
  2e Onderhoud gebouwen
Tienerdienst voor de jeugd van 12 – 16 jaar
Kind vd zondag Jocelien
KND Groep 1 t/m 8, Hanneke
Oppasdienst Corinne Land
Autodienst P. Waijer
   
Zondag 24 april  
Kostersdienst Fam. Reinders
Collecten 1e Kerk
  2e Eredienst/kerkmuziek
  3e Solidariteitsfonds
Kind vd zondag Marieke
KND Groep 1 t/m 8, Jolanda
Oppasdienst Linda en Wout
Autodienst J. Ozinga
   
Zondag 1 mei  
Kostersdienst Mevr. van der Wal en Mevr. Steiginga
Collecten 1e St. Leergeld
  2e Kerk
Kind vd zondag Job
KND Groep 1 t/m 8, Corine
Oppasdienst Hanneke
Autodienst H. Meruma

Diensten Wijk Loppersum 28 feb t/m 27 mrt

Zondag 28 februari
Kostersdienst Fam. Flikkema
Collecten 1e 40 dagentijd – kinderen in Ned.
2e Kerk
3e Jeugd
Kind vd zondag Elize
KND Groep 1 t/m 8, Hanneke
Oppasdienst Lies
Autodienst M.A. Bos
Zondag 6 maart
Kostersdienst Fam. Reinders
Collecten 1e 40 dagentijd – Ghanese       boerinnen
2e Kerk
3e Jeugd
Kind vd zondag Jasmine
KND Groep 1 t/m 8, Jolanda
Oppasdienst Hanneke
Autodienst K. Doornbos
Woensdag 9 maart Biddag
Na de dienst wordt u uitgenodigd voor de gemeenteavond.
Kostersdienst Mevr. van der Wal en mevr. Steiginga
Collecten 1e 40 dagentijd – Ghanese boerinnen
2e Kerk
3e Solidariteitsfonds
Autodienst J. Korblet
Zondag 13 maart
Kostersdienst Fam. Bos
Collecten 1e 40 dagentijd – Ghanese boerinnen
2e Onderhoud gebouwen
3e Jeugd
Kind vd zondag Job
KND Groep 1 t/m 8, Corine
Oppasdienst Femke en Corinne
Autodienst B. Hielema
Zondag 20 maart
Kostersdienst Fam. Bakker
Collecten 1e 40 dagentijd – Ghanese boerinnen
2e Kerk
Tienerdienst voor de jeugd van 12 – 16 jaar
Kind vd zondag Veronique
KND Groep 1 t/m 8, Nathalie
Oppasdienst Els
Autodienst A. Bos
Donderdag 24 maart Witte Donderdag
Kostersdienst Fam. Geut
Collecten 1e 40 dagentijd – Ghanese boerinnen
2e Kerk
Autodienst G. Bouwsema
Vrijdag 25 maart Goede Vrijdag
Kostersdienst Fam. van der Ploeg
Collecten Geen collecte
Autodienst A. de Winter
Zaterdag 26 maart Paaswake
Collecten Geen collecte
Zondag 27 maart Eerste Paasadg
Kostersdienst Fam. Koens
Collecten 1e 40 dagentijd – Ghanese boerinnen
2e Jeugdwerk PKN
3e Commissie Erediensten
Kind vd zondag Evelien
KND Groep 1 t/m 8, Linda
Oppasdienst Jonneke en Niels Roepers
Autodienst D.J. Land

Diensten Vredekerk 17 jan t/m 28 feb

Zondag 17 januari
Kostersdienst Fam. Bakker
Collecten 1e Diaconie
2e Kerk
3e Solidariteitsfonds
Kind vd zondag Melanie
KND Groep 1 t/m 8, Jolanda
Oppasdienst Hanneke
Autodienst A. Bakker
Zondag 24 januari
Kostersdienst Fam.Geut
Collecten 1e Kerk
2e Oecumene PKN
3e Jeugd
Kind vd zondag Mia
KND Groep 1 t/m 8, Corine
Oppasdienst Els
Autodienst P. Waijer
Zondag 31 januari
Kostersdienst Fam. van der Ploeg
Collecten 1e Diaconieziekenpastoraat PKN
2e Catechese en educatie
3e Jeugd
Kind vd zondag Veronique
KND Groep 1 t/m 8, Nathalie
Oppasdienst Femke en Corinne
Autodienst J. Ozinga
Zondag 7 februari
Kostersdienst Fam. Koens
Collecten 1e Kerk in ActieWerelddiaconaat
2e Kerk
Kind vd zondag Cheng
KND Groep 1 t/m 8, Margreet
Oppasdienst Jonneke en Mats
Autodienst L. van Dijken
Zondag 14 februari
Kostersdienst Fam. van Dijken
Collecten 1e 40 dagentijd – kinderen in Ned.
2e Onderhoud gebouwen
3e Jeugd
Kind vd zondag Evelien
KND Groep 1 t/m 8, Linda
Oppasdienst Siebren
Autodienst D. Boersma
Zondag 21 februari
Kostersdienst Fam. Hielema
Collecten 1e 40 dagentijd – kinderen in Ned.
2e Kerk
Tienerdienst voor de jeugd van 12 – 16 jaar
Kind vd zondag Derk
KND Groep 1 t/m 8, Mariëlle
Oppasdienst Henriëtte
Autodienst K. Wiersema
Zondag 28 februari
Kostersdienst Fam. Flikkema
Collecten 1e 40 dagentijd – kinderen in Ned.
2e Kerk
3e Jeugd
Kind vd zondag Elize
KND Groep 1 t/m 8, Hanneke
Oppasdienst Lies
Autodienst M.A. Bos