Diensten wijk Loppersum 24 dec t/m 28 jan

Zondag 24 december  
Collecten  1e DiaconieKinderen in de knel
   2e Kerk
    
Maandag 25 december  
Kostersdienst  Fam. Koens
Collecten  1e DiakonieKinderen in de knel
   2e Onderhoud gebouwen
   3e Commissie Erediensten
Kind vd zondag Elize
KND  Groep 1 t/m 8, Hanneke
Oppasdienst  Corinne
Autodienst  B. Hielema
   
Zondag 31 december  
Collecten  1e Diaconie –Wilde Ganzen
   2e Kerk
Kind vd zondag Mia 
KND  Groep 1 t/m 8, Nathalie
Oppasdienst  Els
Autodienst  A. Bos
Zondag 7 januari  
Kostersdienst  Fam. Koens
Collecten  1e Kerk
   2e Onderhoud gebouwen
   3e Jeugd
Kind vd zondag Jocelien
KND   Groep 1 t/m 8, Hanneke
Oppasdienst   Femke en Lotte   
Autodienst  K.J. van Houten
   
Zondag 14 januari  
Kostersdienst  Fam. Veenstra
Collecten  1e Diaconiestichting Leergeld
   2e Kerk
Tienerdienst  voor de jeugd van 12-16 jaar
Kind vd zondag Anniek
KND  groep 1 t/m 8, Mariëlle
Oppasdienst  Dinie
Autodienst  G. Bouwsema
   
Zondag 21 januari  
Kostersdienst  Fam. Bakker
Collecten  1e Diaconie
   2e Oecumene PKN
   3e Voedselbank
Kind vd zondag Marieke
KND  Jolanda
Oppasdienst  Corinne
Autodienst  A. de Winter
   
Zondag 28 januari  
Kostersdienst  Fam. Hielema
Collecten  1e Onderhoud gebouwen
   2e Catechese en educatie
   3e Jeugd
Kind vd zondag Veronique
KND  Nathalie
Oppasdienst  Derk en Alfred
Autodienst  D.J. Land



Diensten Wijk Loppersum 26 nov t/m 24 dec

Zondag 26 november  
Kostersdienst  Fam. Bos
Collecten  1e Kerk
   2e Onderhoud gebouwen
   3e Jeugd
Kind vd zondag Gerard
KND  Groep 1 t/m 8, Nathalie
Oppasdienst  Linda en Wout
Autodienst  D. Boersma
   
Zondag 3 december  
Kostersdienst  Fam. Bakker
Collecten  1e Diakonie 
   2e Kerk
Tienerdienst     voor de jeugd van 12-16 jaar
Kind vd zondag Anno
KND  Groep 1 t/m 8, Gerda
Oppasdienst  Henriëtte
Autodienst  M.A. Bos
   
Zondag 10 december  
Kostersdienst  fam. Bakker
Collecten  1e Diaconie –Voedselbank
   2e Kerk
   3e Pastoraat
Kind vd zondag Jasmine 
KND  Groep 1 t/m 8, Jolanda
Oppasdienst  Siebren
Autodienst  K. Doornbos
   
Zondag 17 december  
Kostersdienst  Fam. van der Ploeg
Collecten  1e Kerk
   2e Onderhoud gebouwen
   3e Jeugd
Kind vd zondag Anniek
KND   Groep 1 t/m 8, Mariëlle
Oppasdienst   Hanneke   
Autodienst   J. Korblet
   
Zondag 24 december  
Collecten  1e Diaconie-Kinderen in de knel
   2e Kerk



Diensten wijk Loppersum 22 okt t/m 26 nov

Zondag 22 oktober  
Kostersdienst  Fam. Hielema
Collecten  1e Kerk
   2e Onderhoud gebouwen
   3e Jeugd
Kind vd zondag Elize
KND  Groep 1 t/m 8, Hanneke
Oppasdienst  Els
Autodienst  P. Waijer
   
Zondag 29 oktober  
Kostersdienst  Fam. Flikkema
Collecten  1e Kerk in Actie 
   2e Hervormingsdag
   3e Jeugd
Kind vd zondag Veronique
KND  Groep 1 t/m 8, Nathalie
Oppasdienst  Lies
Autodienst  J. Ozinga
   
Zondag 5 november  
Kostersdienst  Geen
Collecten  1e Diaconie – Leger des Heils
   2e Kerk
Kind vd zondag Cheng 
KND  Groep 1 t/m 8, Mariëlle
Oppasdienst  Janet
Autodienst  H. Meruma
   
Zondag 12 november  
Kostersdienst  Fam. Reinders
Collecten  1e Kerk in Actie
  2e Onderhoud gebouwen
   3e Jeugd
Tienerdienst  voor de jeugd van 12 – 16 jaar
Kind vd zondag Marieke
KND   Groep 1 t/m 8, Jolanda
Oppasdienst   Corinne   
Autodienst  T. Oosterhuis
   
Zondag 19 november  
Kostersdienst  Mevr. van der Wal en Mevr. Kamminga
Collecten  1e Diaconie
   2e Kerk
   3e Solidariteitsfonds
Kind vd zondag Jocelien
KND  Groep 1 t/m 8, Hanneke
Oppasdienst  Femke en Lotte
Autodienst  L. van Dijken
   
Zondag 26 november  
Kostersdienst  Fam. Bos
Collecten  1e Kerk
   2e Onderhoud gebouwen
   3e Jeugd
Kind vd zondag Gerard
KND  Groep 1 t/m 8, Nathalie
Oppasdienst  Linda en Wout
Autodienst  D. Boersma



Diensten wijk Loppersum 17 sep t/m 22 okt

Zondag 17 september   
Kostersdienst  Fam. Bakker
Collecten  1e Diaconie
   2e Kerk
   3e Jeugd 
Kind vd zondag Cheng
KND  Groep 1 t/m 8, Mariëlle
Oppasdienst  Corinne
Autodienst  G. Bouwsema
   
Zondag 24 september  
Kostersdienst  Fam. van der Ploeg
Collecten  1e Kerk
   2e Onderhoud gebouwen
   3e Jeugd
Kind vd zondag Gerard 
KND  Groep 1 t/m 8, Hanneke
Oppasdienst  Siebren
Autodienst  A. de Winter
   
Zondag 01 oktober  
Kostersdienst  Fam. Koens
Collecten  1e Israëlzondag – Kerk en Israël
   2e Kerk
   3e Jeugd
Kind vd zondag Anno
KND   Groep 1 t/m 8, Nathalie
Oppasdienst   Dinie    
Autodienst  D.J. Land
   
Zondag 08 oktober Gezamenlijke dienst in Zeerijp
Kostersdienst  Geen
Collecten  1e Diaconie
   2e Kerk
Tienerdienst  voor de jeugd van 12 – 16 jaar
Kind vd zondag Jasmine
KND  Groep 1 t/m 8, Jolanda
Oppasdienst  Corinne
Autodienst  A. Flikkema
   
Zondag 15 oktober  
Kostersdienst  Fam. van Dijken
Collecten  1e Werelddiakonaat
   2e Kerk
   3e Solidariteitsfonds
Kind vd zondag Mia
KND  Groep 1 t/m 8, Mariëlle
Oppasdienst  Henriëtte
Autodienst  A. Bakker
   
Zondag 22 oktober  
Kostersdienst  Fam. Hielema
Collecten  1e Kerk
   2e Onderhoud gebouwen
   3e Jeugd
Kind vd zondag Elize
KND   Groep 1 t/m 8, Hanneke
Oppasdienst  Els
Autodienst  P. Waijer



Diensten wijk Loppersum 16 jul t/m 17 sep

Zondag 16 juli  
Kostersdienst  Fam. Koens
Collecten  1e Diaconie
  2e Kerk
   03e Solidariteitsfonds
Kind vd zondag Elize
KND  Groep 1 t/m 8, Hanneke
Oppasdienst  Femke en Lotte 
Autodienst  T. Oosterhuis
   
Zondag 23 juli  
Kostersdienst  Fam. van Dijken
Collecten  1e Diaconie
  2e Kerk
   3e Ziekenhuispastoraat
Kind vd zondag Mia
KND   Groep 1 t/m 8, Margreet
Oppasdienst  Corinne
Autodienst  L. van Dijken
   
Zondag 30 juli  
Kostersdienst  Fam. Hielema
Collecten  1e Kerk
  2e Onderhoud gebouwen
   3e Jeugd
Kind vd zondag Jasmine
KND  Groep 1 t/m 8, Jolanda
Oppasdienst  Siebren
Autodienst  D. Boersma
   
Zondag 6 augustus  
Kostersdienst  Fam. Flikkema
Collecten  1e Diaconie 
   2e Kerk
   3e Jeugd
Kind vd zondag Anniek
KND  Groep 1 t/m 8, Mariëlle
Oppasdienst  Henriëtte
Autodienst  K. Wiersema
   
Zondag 13 augustus  
Kostersdienst  Fam. Reinders
Collecten  1e Diaconie – Kerk in Actie
   2e Kerk
   3e Jeugd
Kind vd zondag geen
KND  geen
Oppasdienst  Lies
Autodienst  M.A. Bos
   
Zondag 20 augustus  
Kostersdienst  Geen koster nodig
Collecten  1e Diaconie
   2e Kerk
Kind vd zondag geen
KND  geen
Oppasdienst  Els
Autodienst  K. Doornbos
   
Zondag 27 augustus  
Kostersdienst  Mevr. van der Wal en Mevr. Kamminga
Collecten  1e Kerk
   2e Onderhoud gebouwen
   3e St. Inlia
Kind vd zondag Jocelien
KND  Hanneke
Oppasdienst  Linda en Wout
Autodienst  J. Korblet
   
Zondag 3 september  
Kostersdienst  Fam. Bos
Collecten  1e Diaconie – Edukans
   2e Kerk
   3e Jeugd
Kind vd zondag Veronique
KND   Groep 1 t/m 8, Nathalie
Oppasdienst  Hanneke
Autodienst  B. Hielema
   
   
Zondag 10 september  
Kostersdienst  Fam. Bakker
Collecten  1e Kerk
   2e  Vredeswerk
   3e Solidariteitsfonds
Kind vd zondag Marieke
KND  Groep 1 t/m 8, Jolanda
Oppasdienst  Femke en Lotte
Autodienst  A. Bos
   
Zondag 17 september  
Kostersdienst  Fam. Bakker
Collecten  1e Diaconie
   2e Kerk
   3e Jeugd 
Kind vd zondag Cheng
KND  Groep 1 t/m 8, Mariëlle
Oppasdienst  Corinne
Autodienst  G. Bouwsema



Diensten wijk Loppersum 18 jun t/m 16 jul

Zondag 18 juni   
Kostersdienst  Fam. Bos
Collecten  1e Kerk
    2e Onderhoud gebouwen
    3e Solidariteitsfonds
Kind vd zondag Marieke
KND   Groep 1 t/m 8, Jolanda
Oppasdienst  Henriëtte
Autodienst  A. Bakker
   
Zondag 25 juni   
Kostersdienst  Fam. Bakker
Collecten  1e Diaconie
    2e Kerk
   3e Jeugd
Kind vd zondag Anno
KND  Groep 1 t/m 8, Linda
Oppasdienst  Hanneke
Autodienst  P. Waijer
Zondag 2 juli   
Kostersdienst  Fam. Bakker
Collecten  1e Diaconie 
   2e Kerk
  3e Jeugd
Kind vd zondag Anniek
KND  Groep 1 t/m 8, Mariëlle
Oppasdienst  Els
Autodienst  J. Ozinga
   
Zondag 9 juli   
Kostersdienst  Fam. van der Ploeg
Collecten  1e Kerk
   2e Onderhoud gebouwen
  3e Jeugd
Kind vd zondag Veronique
KND  Groep 1 t/m 8, Nathalie
Oppasdienst  Janet
Autodienst  H. Meruma
   
Zondag 16 juli   
Kostersdienst  Fam. Koens
Collecten  1e Diaconie
  2e Kerk
   3e Solidariteitsfonds
Kind vd zondag Elize
KND  Groep 1 t/m 8, Hanneke
Oppasdienst  Femke en Lotte 
Autodienst  T. Oosterhuis



Diensten wijk Loppersum 14 mei t/m 18 jun

Zondag 14 mei  
Kostersdienst  Fam. Hielema
Collecten  1e Diaconie
   2e Kerk
   3e Solidariteitsfonds
Tienerdienst  voor de jeugd van 12 – 16 jaar
Kind vd zondag Evelien
KND  Groep 1 t/m 8, Linda
Oppasdienst  Els
Autodienst  B. Hielema
   
Zondag 21 mei   
Kostersdienst  Fam. Flikkema
Collecten  1e Diaconie – voedselbank
  2e Kerk
  3e Jeugd
Kind vd zondag Melanie
KND  Groep 1 t/m 8, Mariëlle
Oppasdienst  Siebren
Autodienst  A. Bos
   
Donderdag 25 mei Hemelvaartsdag  
Kostersdienst  Geen
Collecten  1e Diaconie – Make a Wish
   2e Kerk
KND  Geen
Autodienst  G. Bouwsema
   
Zondag 28 mei  
Kostersdienst  Fam. Reinders
Collecten  1e Kerk
  2e Onderhoud gebouwen
  3e Jeugd
Kind vd zondag Cheng
KND  Groep 1 t/m 8, Nathalie
Oppasdienst  Dinie
Autodienst  A. de Winter
   
Zondag 4 juni Eerste Pinksterdag  
Kostersdienst  Mevr. van der Wal en Mevr. Kamminga
Collecten  1e Diaconie
  2e Kerk
   3e Jeugd
Kind vd zondag Jocelien
KND  Groep 1 t/m 8, Hanneke
Oppasdienst  Femke, Lotte en Corinne
Autodienst  D.J. Land
   
Zondag 11 juni  
Kosterdienst  Geen
Collecten  1e Diaconie
   2e Kerk
Tienerdienst  voor de jeugd van 12 – 16 jaar
Kind vd zondag Mia
KND  Groep 1 t/m 8, Gerda
Oppasdienst  Lies
Autodienst  A. Flikkema
   
Zondag 18 juni  
Kostersdienst  Fam. Bos
Collecten  1e Kerk
   2e Onderhoud gebouwen
   3e Solidariteitsfonds
Kind vd zondag Marieke
KND   Groep 1 t/m 8, Jolanda
Oppasdienst  Henriëtte
Autodienst  A. Bakker



Diensten wijk Loppersum 5 mrt t/m 2 apr

Zondag 5 maart  
Kostersdienst  Fam. Koens
Collecten  1e Rudolphstichting
  2e Kerk
   3e Jeugd
Kind vd zondag Cheng
KND  Groep 1 t/m 8, Linda
Oppasdienst  Femke en Corinne
Autodienst  D.J. Land
   
Woensdag 8 maart  
Kostersdienst  Fam. van Dijken
Collecten  1e Rudolphstichting
   2e Onderhoud gebouwen
   3e Solidariteitsfonds
Autodienst  A. Flikkema
   
Zondag 12 maart  
Kostersdienst  Fam. Hielema
Collecten  1e Moldavië
   2e Kerk
Tienerdienst  voor de jeugd van 12 – 16 jaar
Kind vd zondag Gerard
KND  Groep 1 t/m 8, Mariëlle
Oppasdienst  Dinie
Autodienst  A. Bakker
   
Zondag 19 maart  
Kosterdienst  Fam. Flikkema
Collecten  1e Moldavië
   2e Kerk
   3e Jeugd
Kind vd zondag Mia
KND  Groep 1 t/m 8, Nathalie
Oppasdienst  Hanneke
Autodienst  P. Waijer
   
Zondag 26 maart  
Kostersdienst  Fam. Reinders
Collecten  1e Moldavië
   2e Kerk
   3e Jeugd
Kind vd zondag Jocelien
KND   Groep 1 t/m 8, Hanneke
Oppasdienst  Siebren
Autodienst  J. Ozinga
   
Zondag 2 april  
Kostersdienst  Mevr. van der Wal en  Mevr. Kamminga
Collecten  1e Myanmar
   2e Onderhoud gebouwen
   3e Solidariteitsfonds
Kind vd zondag Marieke
KND  Groep 1 t/m 8, Jolanda
Oppasdienst  Janet
Autodienst  M. Meruma



Diensten wijk Loppersum 22 jan t/m 5 mrt

Zondag 22 januari  
Kostersdienst  Fam. Reinders
Collecten  1e Kerk
  2e Oecumene PKN
   3e Jeugd
Kind vd zondag Evelien
KND  Groep 1 t/m 8, Linda
Oppasdienst  Femke en Lotte
Autodienst  K. Doornbos
   
Zondag 29 januari  
Kostersdienst  Mevr. van der Wal en  Mevr. Kamminga
Collecten  1e Diaconie
   2e Catechese en Educatie
   3e Jeugd
Kind vd zondag Anniek
KND  Groep 1 t/m 8, Mariëlle
Oppasdienst  Hanneke
Autodienst  J. Korblet
   
Zondag 5 februari  
Kosterdienst  Fam. Bos
Collecten  1e Kerk in Aktie – Werelddiaconaat
  2e Kerk
   3e Solidariteitsfonds
Kind vd zondag Veronique
KND  Groep 1 t/m 8, Nathalie
Oppasdienst   Siebren
Autodienst  B. Hielema
   
Zondag 12 februari   
Kostersdienst  Fam. Bakker
Collecten  1e Diaconie
  2e Kerk
Tienerdienst  voor de jeugd van 12 – 16 jaar
Kind vd zondag Melanie
KND   Groep 1 t/m 8, Geja
Oppasdienst   Els
Autodienst  A. Bos
   
Zondag 19 februari  
Kostersdienst  Fam. Geut
Collecten  1e Kerk
  2e Onderhoud gebouwen
   3e Jeugd
Kind vd zondag Elize
KND  Groep 1 t/m 8, Hanneke
Oppasdienst  Linda en Wout
Autodienst  G. Bouwsema
   
Zondag 26 februari  
Kostersdienst  Fam. van der Ploeg
Collecten  1e Diaconie 
  2e Kerk
  3e Jeugd
Kind vd zondag Jasmine
KND  Groep 1 t/m 8, Jolanda
Oppasdienst  Henriëtte
Autodienst  A. de Winter
   
Zondag 5 maart  
Kostersdienst  Fam. Koens
Collecten  1e Rudolphstichting
   2e Kerk
   3e Jeugd
Kind vd zondag Cheng
KND  Groep 1 t/m 8, Linda
Oppasdienst  Femke en Corinne
Autodienst  D.J. Land



Diensten wijk Loppersum 20 nov t/m 18 dec

Zondag 20 november
Kostersdienst Mevr. van der Wal en  Mevr. Steiginga
Collecten 1e Diaconie
2e Kerk
3e Solidariteitsfonds
Kind vd zondag Elize
KND  Groep 1 t/m 8, Hanneke
Oppasdienst Janet
Autodienst D.J. Land
Zondag 27 november
Kostersdienst Fam. A. Bos
Collecten 1e Kerk
2e Onderhoud gebouwen
3e Jeugd
Kind vd zondag Jasmine
KND Groep 1 t/m 8, Jolanda
Oppasdienst Niels en Roelof
Autodienst A. Flikkema
Zondag 04 december
Kosterdienst Fam. Bakker
Collecten 1e Diaconieproject – St. Leergeld
2e Kerk
Kind vd zondag Melanie
KND Groep 1 t/m 8, Margreet
Oppasdienst Henriëtte
Autodienst A. Bakker
Zondag 11 december
Kostersdienst Fam. Geut
Collecten 1e Diaconie – voedselbank
2e Onderhoud gebouwen
3e Pastoraat
Kind vd zondag Cheng
KND  Groep 1 t/m 8, Nathalie
Oppasdienst Marga en Roelof
Autodienst P. Waijer
Zondag 18 december
Kostersdienst Fam. van der Ploeg
Collecten 1e Diaconie
2e Kerk
3e Jeugd
Tienerdienst voor de jeugd van 12 – 16 jaar
Kind vd zondag Gerard
KND Groep 1 t/m 8, Linda
Oppasdienst Hanneke
Autodienst J. Ozinga