Categoriearchief: Diensten Wijk Loppersum

image_pdfimage_print

Diensten wijk Vredekerk 29 apr t/m 10 jun

Zondag 29 april   
Kostersdienst     Fam. van der Ploeg
Collecten    1e Diaconie
   2e Kerk
     3e Solidariteitsfonds
Kind vd zondag Anniek
KND      Mariëlle
Oppasdienst     Janet
Autodienst     G. Bouwsema
   
Zondag 6 mei  
Kostersdienst  Fam. Koens
Collecten  1e Kerk
   2e Onderhoud gebouwen
   3e Jeugd
Kind vd zondag Jasmine
KND  Jolanda
Oppasdienst  Henriëtte
Autodienst  A. de Winter
   
Hemelvaartsdag 10 mei  
Collecten  1e Diaconie-Make a wish
   2e Kerk
Autodienst  D.J. Land
   
Zondag 13 mei Tienerkerkdienst  
Kostersdienst  Fam. Veenstra
Collecten  1e Diaconie-Stichting Leergeld
  2e Kerk
   3e Jeugd
Kind vd zondag Cheng
KND  Linda
Oppasdienst  Corinne
Autodienst  A. Flikkema
   
Pinksteren 20 mei   
Kostersdienst    Fam. Bakker
Collecten    1e Diaconie
     2e Kerk
    3e Jeugd
Kind vd zondag Veronique
KND    Nathalie
Oppasdienst    Femke en Lotte
Autodienst    A. Bakker
   
Zondag 27 mei    
Kostersdienst    Fam. Bos
Collecten    1e Kerk
       2e Onderhoud Gebouwen
       3e Voedselbank
Kind vd zondag Gerard
KND    Hanneke
Oppasdienst    Linda en Wout
Autodienst    P. Waijer
   
Zondag 03 juni    
Kostersdienst    Fam. Hielema
Collecten    1e Diaconie
       2e Kerk
       3e Jeugd
Kind vd zondag Anniek
KND    Mariëlle
Oppasdienst    Derk en Alfred
Autodienst    J. Ozinga
   
Zondag 10 juni     
Kostersdienst     Fam. Flikkema
Collecten    1e Diaconie
      2e Kerk
       3e Jeugd
Kind vd zondag Mia
KND      Jolanda
Oppasdienst     Siebren
Autodienst     H. Meruma

Diensten wijk Vredekerk 25-03 t/m 29-04

Zondag 25 maart  
Collecten  1e Diaconie-geen kinderarbeid
    2e Kerk
Tienerdienst  Voor de jeugd van 12-16 jaar
Kind vd zondag Mia
KND  Mariëlle
Autodienst  D. Boersma
   
Witte donderdag 29 maart  
Kostersdienst  Fam. Bakker
Collecten  1e Diaconie-geen kinderarbeid
    2e Onderhoud gebouwen
    3e Solidariteitsfonds
Autodienst  K. Doornbos
   
Goede vrijdag 30 maart  
Kostersdienst  Fam. Hielema
Collecten  geen collecte
Autodienst  M.A. Bos
   
Stille zaterdag 31 maart  
Collecten  geen collecte
   
Pasen, zondag 1 april   
Kostersdienst  Fam. Bos
Collecten  1e Diaconie-geen kinderarbeid
   2e Kerk
   3e Commissie Erediensten
Kind vd zondag Marieke
KND  Jolanda
Oppasdienst  Femke en Lotte
Autodienst  J. Korblet
   
Zondag 8 april  
Kostersdienst    Fam. Flikkema
Collecten    1e Diaconie- stichting Leergeld
     2e Kerk
     3e Solidariteitsfonds
Kind vd zondag Anno
KND    Melson
Oppasdienst    Corinne
Autodienst    B. Hielema
   
Zondag 15 april  
Kostersdienst    Fam. de Winter
Collecten    1e Kerk
      2e Onderhoud Gebouwen
      3e Jeugd
Kind vd zondag Veronique
KND    Nathalie
Oppasdienst    Derk en Alfred
Autodienst    A.Bos
   
Zondag 22 april  
Kostersdienst    Fam. Reinders
Collecten    1e Diaconie
      2e Jeugdwerk PKN
      3e Jeugd
Kind vd zondag Elize
KND    Hanneke
Oppasdienst    Siebren
Autodienst    K.J. van Houten
   
Zondag 29 april   
Kostersdienst     Fam. van der Ploeg
Collecten    1e Diaconie
     2e Kerk
     3e Solidariteitsfonds
Kind vd zondag Anniek
KND      Mariëlle
Oppasdienst     Janet
Autodienst     G. Bouwsema

Diensten Wijk Loppersum 25 feb t/m 25 mrt

Zondag 25 februari  
Kostersdienst  Mevr. Van der Wal en Mevr. Kamminga
Collecten  1e Diaconie-schuldhulpmaatjes
   2e Onderhoud gebouwen
   3e Jeugd
Kind vd zondag Jasmine
KND  Jolanda
Oppasdienst  Linda en Wout
Autodienst  P. Waijer
   
Zondag 4 maart  
Kostersdienst  Fam. Reinders
Collecten  1e Diaconie-schuldhulpmaatjes
   2e Kerk
   3e Jeugd
Kind vd zondag Gerard
KND  Nathalie
Oppasdienst  Els
Autodienst  J. Ozinga
   
Zondag 11 maart  
Kostersdienst  Fam. Van der Ploeg
Collecten  1e Diaconie-schuldhulpmaatjes
   2e Kerk
   3e Jeugd
Kind vd zondag Cheng
KND  Renny
Oppasdienst  Hanneke
Autodienst  H. Meruma
   
Biddag 14 maart  
Collecten  1e Diaconie-schuldhulpmaatjes
   2e Onderhoud gebouwen
   3e Solidariteitsfonds
Autodienst  T. Oosterhuis
   
Zondag 18 maart   
Kostersdienst   Fam. Veenstra
Collecten  1e Diaconie-geen kinderarbeid     
   2e Onderhoud gebouwen
   3e Jeugd
Kind vd zondag Jocelien
KND  Hanneke
Oppasdienst  Dinie
Autodienst  B.K. Wiersema
   
Zondag 25 maart  
Collecten  1e Diaconie-geen kinderarbeid
  2e Kerk
Tienerdienst  voor de jeugd van 12-16 jaar
Kind vd zondag Mia
KND  Mariëlle
Autodienst  D. Boersma

Diensten Wijk Loppersum 28 jan t/m 25 feb

Zondag 28 januari  
Kostersdienst   Fam. Hielema
Collecten   1e Onderhoud gebouwen
   2e Catechese en educatie
   3e Jeugd
Kind vd zondag  Veronique
KND   Nathalie
Oppasdienst   Derk en Alfred
Autodienst   D.J. Land
   
Zondag 4 februari  
Kostersdienst   Fam. Bos
Collecten   1e DiaconieWerelddiaconaat
   2e Kerk
   3e Commissie Erediensten
Kind vd zondag  Anno
KND   Els
Oppasdienst   Siebren
Autodienst   M.A. Bos
   
Zondag 11 februari  
Kostersdienst   Fam. Flikkema
Collecten   1e Diaconiestichting Leergeld
   2e Onderhoud gebouwen
   3e Solidariteitsfonds
Tienerdienst   voor de jeugd van 1216 jaar
Kind vd zondag  Elize
KND   Hanneke
Oppasdienst   Henriëtte
Autodienst   A. Flikkema
   
Zondag 18 februari  
Collecten   1e Diaconiekinderen op de vlucht     
   2e Kerk
Kind vd zondag  Anniek
KND   Mariëlle
Oppasdienst   Janet
Autodienst   A. Bakker
   
Zondag 25 februari  
Kostersdienst   Mevr. Van der Wal en Mevr. Kamminga
Collecten   1e Diaconieschuldhulpmaatjes
   2e Onderhoud gebouwen
   3e Jeugd
Kind vd zondag  Jasmine
KND   Jolanda
Oppasdienst   Linda en Wout
Autodienst   P. Waijer

Diensten wijk Loppersum 24 dec t/m 28 jan

Zondag 24 december  
Collecten  1e DiaconieKinderen in de knel
   2e Kerk
    
Maandag 25 december  
Kostersdienst  Fam. Koens
Collecten  1e DiakonieKinderen in de knel
   2e Onderhoud gebouwen
   3e Commissie Erediensten
Kind vd zondag Elize
KND  Groep 1 t/m 8, Hanneke
Oppasdienst  Corinne
Autodienst  B. Hielema
   
Zondag 31 december  
Collecten  1e Diaconie –Wilde Ganzen
   2e Kerk
Kind vd zondag Mia 
KND  Groep 1 t/m 8, Nathalie
Oppasdienst  Els
Autodienst  A. Bos
Zondag 7 januari  
Kostersdienst  Fam. Koens
Collecten  1e Kerk
   2e Onderhoud gebouwen
   3e Jeugd
Kind vd zondag Jocelien
KND   Groep 1 t/m 8, Hanneke
Oppasdienst   Femke en Lotte   
Autodienst  K.J. van Houten
   
Zondag 14 januari  
Kostersdienst  Fam. Veenstra
Collecten  1e Diaconiestichting Leergeld
   2e Kerk
Tienerdienst  voor de jeugd van 12-16 jaar
Kind vd zondag Anniek
KND  groep 1 t/m 8, Mariëlle
Oppasdienst  Dinie
Autodienst  G. Bouwsema
   
Zondag 21 januari  
Kostersdienst  Fam. Bakker
Collecten  1e Diaconie
   2e Oecumene PKN
   3e Voedselbank
Kind vd zondag Marieke
KND  Jolanda
Oppasdienst  Corinne
Autodienst  A. de Winter
   
Zondag 28 januari  
Kostersdienst  Fam. Hielema
Collecten  1e Onderhoud gebouwen
   2e Catechese en educatie
   3e Jeugd
Kind vd zondag Veronique
KND  Nathalie
Oppasdienst  Derk en Alfred
Autodienst  D.J. Land

Diensten Wijk Loppersum 26 nov t/m 24 dec

Zondag 26 november  
Kostersdienst  Fam. Bos
Collecten  1e Kerk
   2e Onderhoud gebouwen
   3e Jeugd
Kind vd zondag Gerard
KND  Groep 1 t/m 8, Nathalie
Oppasdienst  Linda en Wout
Autodienst  D. Boersma
   
Zondag 3 december  
Kostersdienst  Fam. Bakker
Collecten  1e Diakonie 
   2e Kerk
Tienerdienst     voor de jeugd van 12-16 jaar
Kind vd zondag Anno
KND  Groep 1 t/m 8, Gerda
Oppasdienst  Henriëtte
Autodienst  M.A. Bos
   
Zondag 10 december  
Kostersdienst  fam. Bakker
Collecten  1e Diaconie –Voedselbank
   2e Kerk
   3e Pastoraat
Kind vd zondag Jasmine 
KND  Groep 1 t/m 8, Jolanda
Oppasdienst  Siebren
Autodienst  K. Doornbos
   
Zondag 17 december  
Kostersdienst  Fam. van der Ploeg
Collecten  1e Kerk
   2e Onderhoud gebouwen
   3e Jeugd
Kind vd zondag Anniek
KND   Groep 1 t/m 8, Mariëlle
Oppasdienst   Hanneke   
Autodienst   J. Korblet
   
Zondag 24 december  
Collecten  1e Diaconie-Kinderen in de knel
   2e Kerk

Diensten wijk Loppersum 22 okt t/m 26 nov

Zondag 22 oktober  
Kostersdienst  Fam. Hielema
Collecten  1e Kerk
   2e Onderhoud gebouwen
   3e Jeugd
Kind vd zondag Elize
KND  Groep 1 t/m 8, Hanneke
Oppasdienst  Els
Autodienst  P. Waijer
   
Zondag 29 oktober  
Kostersdienst  Fam. Flikkema
Collecten  1e Kerk in Actie 
   2e Hervormingsdag
   3e Jeugd
Kind vd zondag Veronique
KND  Groep 1 t/m 8, Nathalie
Oppasdienst  Lies
Autodienst  J. Ozinga
   
Zondag 5 november  
Kostersdienst  Geen
Collecten  1e Diaconie – Leger des Heils
   2e Kerk
Kind vd zondag Cheng 
KND  Groep 1 t/m 8, Mariëlle
Oppasdienst  Janet
Autodienst  H. Meruma
   
Zondag 12 november  
Kostersdienst  Fam. Reinders
Collecten  1e Kerk in Actie
  2e Onderhoud gebouwen
   3e Jeugd
Tienerdienst  voor de jeugd van 12 – 16 jaar
Kind vd zondag Marieke
KND   Groep 1 t/m 8, Jolanda
Oppasdienst   Corinne   
Autodienst  T. Oosterhuis
   
Zondag 19 november  
Kostersdienst  Mevr. van der Wal en Mevr. Kamminga
Collecten  1e Diaconie
   2e Kerk
   3e Solidariteitsfonds
Kind vd zondag Jocelien
KND  Groep 1 t/m 8, Hanneke
Oppasdienst  Femke en Lotte
Autodienst  L. van Dijken
   
Zondag 26 november  
Kostersdienst  Fam. Bos
Collecten  1e Kerk
   2e Onderhoud gebouwen
   3e Jeugd
Kind vd zondag Gerard
KND  Groep 1 t/m 8, Nathalie
Oppasdienst  Linda en Wout
Autodienst  D. Boersma

Diensten wijk Loppersum 17 sep t/m 22 okt

Zondag 17 september   
Kostersdienst  Fam. Bakker
Collecten  1e Diaconie
   2e Kerk
   3e Jeugd 
Kind vd zondag Cheng
KND  Groep 1 t/m 8, Mariëlle
Oppasdienst  Corinne
Autodienst  G. Bouwsema
   
Zondag 24 september  
Kostersdienst  Fam. van der Ploeg
Collecten  1e Kerk
   2e Onderhoud gebouwen
   3e Jeugd
Kind vd zondag Gerard 
KND  Groep 1 t/m 8, Hanneke
Oppasdienst  Siebren
Autodienst  A. de Winter
   
Zondag 01 oktober  
Kostersdienst  Fam. Koens
Collecten  1e Israëlzondag – Kerk en Israël
   2e Kerk
   3e Jeugd
Kind vd zondag Anno
KND   Groep 1 t/m 8, Nathalie
Oppasdienst   Dinie    
Autodienst  D.J. Land
   
Zondag 08 oktober Gezamenlijke dienst in Zeerijp
Kostersdienst  Geen
Collecten  1e Diaconie
   2e Kerk
Tienerdienst  voor de jeugd van 12 – 16 jaar
Kind vd zondag Jasmine
KND  Groep 1 t/m 8, Jolanda
Oppasdienst  Corinne
Autodienst  A. Flikkema
   
Zondag 15 oktober  
Kostersdienst  Fam. van Dijken
Collecten  1e Werelddiakonaat
   2e Kerk
   3e Solidariteitsfonds
Kind vd zondag Mia
KND  Groep 1 t/m 8, Mariëlle
Oppasdienst  Henriëtte
Autodienst  A. Bakker
   
Zondag 22 oktober  
Kostersdienst  Fam. Hielema
Collecten  1e Kerk
   2e Onderhoud gebouwen
   3e Jeugd
Kind vd zondag Elize
KND   Groep 1 t/m 8, Hanneke
Oppasdienst  Els
Autodienst  P. Waijer

Diensten wijk Loppersum 16 jul t/m 17 sep

Zondag 16 juli  
Kostersdienst  Fam. Koens
Collecten  1e Diaconie
  2e Kerk
   03e Solidariteitsfonds
Kind vd zondag Elize
KND  Groep 1 t/m 8, Hanneke
Oppasdienst  Femke en Lotte 
Autodienst  T. Oosterhuis
   
Zondag 23 juli  
Kostersdienst  Fam. van Dijken
Collecten  1e Diaconie
  2e Kerk
   3e Ziekenhuispastoraat
Kind vd zondag Mia
KND   Groep 1 t/m 8, Margreet
Oppasdienst  Corinne
Autodienst  L. van Dijken
   
Zondag 30 juli  
Kostersdienst  Fam. Hielema
Collecten  1e Kerk
  2e Onderhoud gebouwen
   3e Jeugd
Kind vd zondag Jasmine
KND  Groep 1 t/m 8, Jolanda
Oppasdienst  Siebren
Autodienst  D. Boersma
   
Zondag 6 augustus  
Kostersdienst  Fam. Flikkema
Collecten  1e Diaconie 
   2e Kerk
   3e Jeugd
Kind vd zondag Anniek
KND  Groep 1 t/m 8, Mariëlle
Oppasdienst  Henriëtte
Autodienst  K. Wiersema
   
Zondag 13 augustus  
Kostersdienst  Fam. Reinders
Collecten  1e Diaconie – Kerk in Actie
   2e Kerk
   3e Jeugd
Kind vd zondag geen
KND  geen
Oppasdienst  Lies
Autodienst  M.A. Bos
   
Zondag 20 augustus  
Kostersdienst  Geen koster nodig
Collecten  1e Diaconie
   2e Kerk
Kind vd zondag geen
KND  geen
Oppasdienst  Els
Autodienst  K. Doornbos
   
Zondag 27 augustus  
Kostersdienst  Mevr. van der Wal en Mevr. Kamminga
Collecten  1e Kerk
   2e Onderhoud gebouwen
   3e St. Inlia
Kind vd zondag Jocelien
KND  Hanneke
Oppasdienst  Linda en Wout
Autodienst  J. Korblet
   
Zondag 3 september  
Kostersdienst  Fam. Bos
Collecten  1e Diaconie – Edukans
   2e Kerk
   3e Jeugd
Kind vd zondag Veronique
KND   Groep 1 t/m 8, Nathalie
Oppasdienst  Hanneke
Autodienst  B. Hielema
   
   
Zondag 10 september  
Kostersdienst  Fam. Bakker
Collecten  1e Kerk
   2e  Vredeswerk
   3e Solidariteitsfonds
Kind vd zondag Marieke
KND  Groep 1 t/m 8, Jolanda
Oppasdienst  Femke en Lotte
Autodienst  A. Bos
   
Zondag 17 september  
Kostersdienst  Fam. Bakker
Collecten  1e Diaconie
   2e Kerk
   3e Jeugd 
Kind vd zondag Cheng
KND  Groep 1 t/m 8, Mariëlle
Oppasdienst  Corinne
Autodienst  G. Bouwsema

Diensten wijk Loppersum 18 jun t/m 16 jul

Zondag 18 juni   
Kostersdienst  Fam. Bos
Collecten  1e Kerk
    2e Onderhoud gebouwen
    3e Solidariteitsfonds
Kind vd zondag Marieke
KND   Groep 1 t/m 8, Jolanda
Oppasdienst  Henriëtte
Autodienst  A. Bakker
   
Zondag 25 juni   
Kostersdienst  Fam. Bakker
Collecten  1e Diaconie
    2e Kerk
   3e Jeugd
Kind vd zondag Anno
KND  Groep 1 t/m 8, Linda
Oppasdienst  Hanneke
Autodienst  P. Waijer
Zondag 2 juli   
Kostersdienst  Fam. Bakker
Collecten  1e Diaconie 
   2e Kerk
  3e Jeugd
Kind vd zondag Anniek
KND  Groep 1 t/m 8, Mariëlle
Oppasdienst  Els
Autodienst  J. Ozinga
   
Zondag 9 juli   
Kostersdienst  Fam. van der Ploeg
Collecten  1e Kerk
   2e Onderhoud gebouwen
  3e Jeugd
Kind vd zondag Veronique
KND  Groep 1 t/m 8, Nathalie
Oppasdienst  Janet
Autodienst  H. Meruma
   
Zondag 16 juli   
Kostersdienst  Fam. Koens
Collecten  1e Diaconie
  2e Kerk
   3e Solidariteitsfonds
Kind vd zondag Elize
KND  Groep 1 t/m 8, Hanneke
Oppasdienst  Femke en Lotte 
Autodienst  T. Oosterhuis